Menu
Your Cart

Ballı Özel Karışımlar

Ballı Özel Karışımlar
ApiPower 325 gr
Yeni Çok Satan
Marka: Apimaya
İçindekiler: Süzme Ham Bal, Polen, Propolis, Arı Sütü, Arı Ekmeği (Perga)ApiPower, Kendi üretimimiz olan Süzme Ham Bal, Taze Polen, Propolis, Arı Sütü ve Arı Ekmeği içerikli DOĞAL BİR KARIŞIMDIR. POLEN:Arı ürünlerinden bir diğer mucize besin kaynağı da polendir. Eski Mısırlılar poleni “ha..
95,00TL
Vergiler Hariç:95,00TL
ApiPower PLUS 325 gr
Yeni Çok Satan
Marka: Apimaya
İçindekiler: Süzme Ham Bal, Polen, Propolis, Arı Sütü, Arı Ekmeği (Perga), ApilarnilApiPower PLUS, kendi üretimimiz olan Süzme Ham Bal, Taze Polen, Propolis, Arı Sütü, Arı Ekmeği ve Apilarnil içerikli DOĞAL BİR KARIŞIMDIR. POLEN:Arı ürünlerinden bir diğer mucize besin kaynağı da polendir. ..
145,00TL
Vergiler Hariç:145,00TL
Marka: Apimaya
İçindekiler:Süzme Ham Bal, Apilarnil, Polen, Propolis, Arı Sütü, Arı Ekmeği (Perga), GinsengApiRED kendi üretimimiz olan Süzme Ham Bal, Apilarnil, Taze Polen, Propolis, Arı Sütü ve Arı Ekmeği içerikli DOĞAL BİR KARIŞIMDIR. POLEN:Arı ürünlerinden bir diğer mucize besin kaynağı da polendir. Eski ..
220,00TL
Vergiler Hariç:220,00TL
ApiKids 215 gr
Yeni Çok Satan
Marka: Apimaya
İçindekiler: Süzme Ham Bal, Propolis, Arı SütüApiKids, kendi üretimimiz olan Süzme Ham Bal, Propolis ve Arı Sütü içerikli DOĞAL BİR KARIŞIMDIR. ApiKids doğal bir ürün olduğundan her mevsimde kullanılabileceği gibi özellikle kış aylarında zinde kalmak ve bağışıklık sistemini güçlendirmek iç..
75,00TL
Vergiler Hariç:75,00TL
Marka: Apimaya
İçindekiler: Süzme Ham Çam Balı ve  Ham Çam SakızıApiPine içeriğinde doğal süzme ham çam balı ve ÇAM SAKIZI bulunan DOĞAL BİR KARIŞIMDIR...
70,00TL
Vergiler Hariç:70,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Bu siteye giriş yaparak tanımlama bilgileri kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayın Gizlilik İlkeleri.